Growshop VS headshop – jaka jest różnica?

Poszukując miejsca, w którym można kupić akcesoria niezbędne do rozpoczęcia uprawy indoor, należy odwiedzić growshop – to tam dostępne są namioty uprawne oraz urządzenia potrzebne do zapewnienia roślinom odpowiednich warunków. Istnieje jeszcze jeden rodzaj sklepów – tak zwane headshopy sprzedające gadżety do palenia. Warto poznać różnicę pomiędzy tymi miejscami. Sprawdź!

Growshop – co można w nim kupić?

Jak już wspomniano, w tego typu sklepach dostępny jest asortyment dla osób zainteresowanych wewnętrzną uprawą roślin. Dostępne są tam między innymi:

  • growboxy, czyli namioty uprawne,
  • systemy oświetleniowe i nawadniające,
  • układy wentylacyjne,
  • akcesoria pomiarowe do weryfikacji temperatury i poziomu wilgotności,
  • środki ochrony roślin,
  • podłoża.

Wszystkie te produkty są niezbędne do rozpoczęcia uprawy indoor i osiągania bujnych, zdrowych plonów.

Headshop – sklep dla miłośników tytoniu

Innym rodzajem sklepu jest headshop. W nim nabyć można gadżety do waporyzacji, bonga do palenia tytoniu i bletki do własnoręcznego skręcania papierosów. Nie brakuje w nim również fajek wodnych i lodowych oraz akcesoriów dla palaczy – popielniczek i zapalniczek.

Growshop i headshop – sklepy internetowe, z których można skorzystać

Należy znać różnicę pomiędzy tymi miejscami, ponieważ ich oferta jest zupełnie odmienna i kierowana do innej grupy klientów. Każdy z tych sklepów może funkcjonować zarówno stacjonarnie, jak i w internecie – to wygodne rozwiązanie dla osób, które lubią otrzymywać swoje zakupy z dostawą pod wskazany adres.