Torby papierowe z nadrukiem – rodzaje, wykończenia i właściwości

Ekologiczne torby papierowe to nowoczesne rozwiązanie, które zyskuje coraz większą popularność. Solidnie wykonane warianty z nadrukiem stanowią doskonałą formę reklamy i cieszą się szeroką możliwością wykorzystania. Poznaj dostępne rodzaje, wykończenia i zastosowanie wszystkich wariantów.

Torby papierowe – rodzaje uchwytów

Odpowiednio wykonane torebki papierowe to gwarancja wielokrotnego użytkowania. Jednak ich przeznaczenie zależne jest w dużej mierze od rodzaju uchwytu. Poniżej przedstawiamy wszystkie warianty:

  • Uchwyt płaski torebka papierowa wyposażona w tego typu rozwiązanie sprawdzi się doskonale podczas codziennych zakupów. Niezwykle wygodny uchwyt pozwoli na bezproblemowe i komfortowe przenoszenie bez ryzyka uszkodzenia. Torebki papierowe wyposażone w płaskie rączki cechuje solidny sposób mocowania i bardzo często wykorzystywane są przez wiele sklepów sieciowych. Właściwe dopasowanie papieru o odpowiedniej gramaturze pozwala na stworzenie torby, która posiada udźwig nawet do 15 kg.
  • Uchwyt skręcany – torby papierowe posiadające ten rodzaj rączki charakteryzuje schludny i klasyczny wygląd. Uchwyt posiada dodatkowe wzmocnienie od wewnątrz, które gwarantuje bezpieczne przenoszenie nawet przy dużym obciążeniu. Torebka papierowa z tym rodzajem rączki jest najczęściej wybieranym wariantem ze względu na solidne wykonanie i estetyczny wygląd.

Torby papierowe jako forma reklamy

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem bardzo często wykorzystywane są jako forma reklamy. Doceniane są nie tylko ze względu na mocne wykonanie, szerokie możliwości zastosowania ale także pełną biodegradowalność. Torby papierowe reklamowe to rozwiązanie dla wielu branż. Dzięki możliwości naniesienia logo i nadruku hasła stają się coraz częściej wybieranym wariantem.

Solidnie i profesjonalnie wykonane torby papierowe 

Niezależnie od Twoich potrzeb z pewnością znajdziesz rozwiązanie, które pozwoli Ci na efektywne i funkcjonalne wykorzystanie. Torby papierowe to ekologiczny wariant doceniany w wielu dziedzinach życia. Każdy producent przedstawia przykładowe realizacje, które umożliwią Ci szybkie podjęcie decyzji.